Pazar, Temmuz 14

Timsah dehşeti! 12 yaşındaki kızın ceset parçaları bulundu

Polis, Avustralya’nın Northern Territory eyaletinde 12 yaşındaki bir kızın derede yüzerken kaybolduğu yönündeki ihbarların ardından arama çalışması başlattı. Karada, havada ve suda 36 saat süren yoğun aramanın ardından kızın kaybolduğu yerin yakınındaki nehir sisteminde ceset parçaları bulundu.

timsah saldırısı doğrulandı

Ceset parçalarının kayıp kıza ait olduğunu belirten polis memuru Erica Gibson, Palumpa bölgesi yakınlarında bulunan ceset parçalarındaki yaraların timsah saldırısını doğruladığını açıkladı.

Bu sonucun kızın ailesi ve arama çalışmalarına katılan herkes için üzücü olduğunu söyleyen Gibson, timsahı yakalama çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

TUZLU SU timsahı

Kuzey Avustralya’da oldukça yaygın olan tuzlu su timsahlarının geçmişte aşırı avlanma nedeniyle nesli tükenme tehlikesiyle karşı karşıyaydı.

Nesli tükenmekte olan tuzlu su timsahları 1970 yılında yasayla koruma altına alındı.

Avustralya’daki tuzlu su timsahlarının mevcut sayısının 100 bin civarında olduğu tahmin edilse de bu timsahların saldırıları nadirdir.

Avustralya’daki yaban hayatı saldırıları nedeniyle her yıl birçok insan ölüyor.

(AA)Bu içerik Doğukan Akbayır tarafından yayınlanmıştır.

Sıkmak
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Batman'da görüldü!  Uzunluğu tam 25 santimetre... Etobur çekirge görenleri hayrete düşürüyorBatman’da görüldü! Uzunluğu tam 25 santimetre… Etobur çekirge görenleri hayrete düşürüyor
Rahat, hafif, taze, zarif!  İndirime ek olarak sepetteki fiyat da %15 oranında düşüyor.Rahat, hafif, taze, zarif! İndirime ek olarak sepetteki fiyat da %15 oranında düşüyor.
Varlıklarla ilgili yeni gelişme!Varlıklarla ilgili yeni gelişme!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

okulturlari.org
Sponspor Bağlantılar: izmir su kesintisi - yemekteyiz - Adana Demirspor - 2024 Yerel Seçimleri -
Antalya Haber Sunucu
marsbahis giriş