Pazar, Temmuz 14

Rise Online Yeni Serverlarla Geldi!

Dünyanın en çok oynanan MMORPG oyunlarından Rise Online, Rokogame Studios tarafından 15 Nisan 2022 yılından beri devasa bir rol yapma oyunu olarak yayın hayatına devam ediyor. Lunaskar ve Protean ırkları arasında geçen savaşa konu olan oyun, her geçen yıl bünyesinde yeni oyuncuları da dahil ediyor.

Oyunda yer alan birçok görev ve macera, oyunculara tam anlamıyla MMORPG deneyimini sunmayı başarıyor. Oyun içerisinde karakter geliştirirken yeni becerileri öğrenebilir ve daha güçlü ekipmanlar kazanabilirsiniz. Ayrıca takım arkadaşlarınızla klanlar kurarak zorlu savaşlarda beraber olabilir ve PvP arenasında diğer oyunculara karşı savaşlar başlatabilirsiniz.

2022 yılından beri tüm serverları oyunculara açık olan Rise Online, Galia ve Mantis serverlarıyla birlikte soluksuz bir MMORPG deneyimi sunmaya hazırlanıyor. Şimdiden Mantis GB konusuyla araştırmalarına başlanan yeni serverlar, oyunun güncel halini oyunculara sunarken çok farklı maceralara ve görevlere de ev sahipliği yapacak gibi duruyor.

Mantis ve Galia Serverları Açıldı!

Son zamanların en çok oynan MMORPG oyunlarından Rise Online, devasa server yapısını Mantis ve Galia sunucuları ile yeni bir boyuta taşıyor. Galia GB konusuyla araştırılan serverlar, 26 Ocak 2024 18.00 itibarıyla oyunculara açık olacak. Ayrıca yetkililer, Galia ve Mantis sunucularının ön kayıt işlemlerinin 24.01.2024 22.00 tarihinden itibaren başlayacağını da ifade ettiler.

Ön kayıt işlemiyor sunuculara erken erişim sağlamak isteyen kullanıcılar, hesaplarında 1.000 Rise Cash bulundurmak zorundalar. Hesabında gereken Rise Cash bulunduran oyuncular, 26.01.2024 18.00 itibarıyla karakterlerini oluşturmaya başlayarak oyuna daha avantajlı şekilde başlayabilecekler. Ayrıca oyuncuların hesaplarında yer alan Rise Cashleri daha sonra kullanabilecekleri de açıklandı.

Mantis ve Galia Ön kayıt işlemi yaptıran oyuncular serverlarına ön kayıt yaptıran oyuncular için avantajlar bu kadarla da bitmiyor. Ön kayıt işlemini tamamlayan her kullanıcı, %5 XP, %2 Monster Def ve %2 Monster Attack bonus özellikli 3 günlük Regalia, 3 günlük 3 adet Reset Scroll ödülleri de kazanacaklar.

Oyuncuların hesapları her sunucu 1 adet geçerli sayılacaktır. Kısacası Galia sunucusunda karakterini oluşturan kullanıcılar, Mantis sunucusunda yeni bir karaktere sahip olamayacaklar. Ayrıca Aarvad sunucusunda aktif hesabı olan oyuncular, kendi hesaplarında 2 sunucudan birinde yeni bir karakter oluşturabilecekler.

Şimdilerde milyonlarca oyun sever, 26 Ocak 2024 18.00 itibarıyla Rise Online bünyesinde açılacak serverları takip etmeye başladı. Rise Online GB araştırmalarını yapıp yükleme işlemini tamamlayarak siz de sunucularda ön kayıt yaptırabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

okulturlari.org
Sponspor Bağlantılar: izmir su kesintisi - yemekteyiz - Adana Demirspor - 2024 Yerel Seçimleri -
Antalya Haber Sunucu
marsbahis giriş